Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva

Anasayfa > Hamilelik ve gynoferon Hastalığı ve Tedavisi

Hamilelik ve gynoferon

Soru :

ben 17 haftalık hamileyim 11 gündür gynoferon 30 depo draje ilacını kahvaltıdan yarım saat sonra olmak süretiyle kullanıyorum. beraberinde 15 dk arayla decavit kullanıyorum. benim sorum ; 11 gün sonra bu ilaç yan etkisi gereği dışkıda siyah renk ve dışkılamada hafif ağrı yapar mı? Gün içinde ara ara baş ağrısı,mide bulantısıda oluyor. 11 gündür böyle bir şikayetim yoktu bugün oldu. Bu normal mi doktora gitmelimiyim? teşekkür ederim

Cevap

Bu durum farklı sebep dengesiz beslenme ve mide sorunları ile ilgili olabilir kontrol etmek gerekiyor

Aranan Kelimeler:

Etiketler:

14 Eylül 2011

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

»
Soru Sormak için Resme Tıklayın

Sizde bu konu ile ilgili yorum yapabilir Soru Sorabilirsiniz

Yorum yaparken veya Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz


Sağlık Ekibi Sağlık Kategorileri

  • Ağız ve Diş
  • Akciğer Hastalıkları
  • Bağırsak ve Anüs
  • Beslenme Hastalıkları
  • Beyin ve Sinir
  • Böbrek ve İdrar Yolları
  • Bulaşıcı Hastalıklar
  • Cilt Hastalıkları
  • Cinsel Hastalıklar
  • Çocuk Hastalıkları
  • Diğer Hastalıklar
  • Diyet
  • Doktora Sor
  • Eklem Hastalıkları
  • English Health
  • Erkek Hastalıkları
  • Estetik
  • Genetik
  • Göz Hastalıkları
  • Hastalıklar
  • Hormon Hastalıkları
  • İlk Yardım
  • Kadın ve Doğum
  • Kalp ve Damar
  • Kan Hastalıkları
  • Karaciğer Hastalıkları
  • Kas Hastalıkları
  • Kategorilenmemiş
  • Kemik Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz
  • Laborant
  • Laboratuvar Günlüğü
  • Mide Hastalıkları
  • Ruh Hastalıkları
  • Sağlık Haber
  • Sağlık Sözlüğü
  • Sağlıkta Pratik Bilgiler
  • Şifalı Bilgiler Kitabı
  • Solunum Hastalıkları
  • Doktor Deva