Önemli Yasal Uyarı

Saglikekibi.Com yasal uyarı:
Bu site doktor sitesi değildir.Bu site deki bilgiler size tedavi amaçlı olarak değil genel bilgi olarak sunulmuştur ve bu bilgiler internet ortamlarında ve ansiklobedi den alıntılar yapılarak sunulmuştur Bu site direk olarak doktor sitesi değildir. Her soruya doktor cevap vermemektedir Bazı cevaplar kullanıcalar daha önce bu sorunu yaşayanlar tarafından cevaplanmıştır. Tekrar Söylemek gerekirse bu site doktor sitesi değildir. Kullanıcıların yaşadığı sorunları karşılıklı olarak paylaştığı bir sitedir. Sorulan her soru sitemizde yayınlanır soru soran herkes bu zorunluluğu kabul etmiş sayılır. O yüzden soru sorarken gerçek isminiz yerine takma isminizi kullanmanızı öneririz
Bu site kişileri sağlık alanında bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır.Sitemiz doktorunuzun yerini almayi hedeflememektedir. Hiç bir zaman sağlık konusunda tam bir bilgiye internetten ulaşılamaz bunun için bizzat bir uzman hekime yüz yüze başvurmak klinik muayeneden geçmek gerekir. bu sitede yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir.
Sizlere aktardigimiz bilgiler, tavsiye niteliginde olup, reçete ya da tedavi yöntemlerinizi degistirmeye yönelik degildir. bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.Bilgilerin yanlis anlasilmasindan ve buna bagli olarak dogabilecek magduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altinda degildir siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
Sağlık proplemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak kapsamlı hastanelerde muayene neticesinde bulabilirsiniz. o yüzden düzenli olarak yılda 2 defa chekup yaptırmanızı ve gerekli testlerden geçmenizi öneririz bu sitede yayınlanan resim, yazı ve diğer uygulamaların her hakkı sağlık ekibi com ‘ a aittir. kaynak gösterilmeden kullanılaması içeriğin izinsiz olarak farklı ortamlarda farklı sitelerde paylaşılması yasaktır.

 

Saglikekibi.com olarak bu yazıyı dikkate alarak soru sormanızı öneririz. Sağlıklı günler dilerim.

Online Doktora sor