idrardan sonra hala idrarım varmış gibi

Merhaba 27 yaşındayım. Uzun zamandır ağrı ve idrardan sonra hala idrarım varmış gibi hissediyordum. Kronik prostatit teshişi koyuldu. Azosilin, avelox ve xatral adında üç adet hap verdi. Kullanmaya başladığımdan beri idrar renginde değişiklik oldu koyu sarı ve bazen koyu turuncu oldu. Ve çok sık idrara çıkmaya başladım. Beş dakikada bir idrara çıktığım oluyor ve çok yanma oluyor. İlaçların etkisiyle fazla idrara çıkmam be fazla yanma normal midir? Karın altı bölgemdeki ağrılarım geçti fakat daha çok yanma ve çok idrara çıkmaya başladım.

Cevap için görsele tıklayın

Online Doktora sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.