Penisde deri soyulması

PENİS UCU ÜST KISMINDA TIRNAK ÜSTÜ KADAR BİR BÖLGEDE DARİNİN SOYULMASI VAR. SADECE ORASI. UTANDIM DOKTORA GİDEMEDİM. SONRA GEÇMEYİNCE MECBUR KALDIM. GİTTİM. DEĞİŞİK KREMLER KULLANDIM.EN SUN LOCOİD KREPLEM KULLANDIM.GEÇMEDİ.GEÇMİYOR.SÜREKLİ O BÖLGE ŞEFFAF ÜZERİNDE JELATİN VARMIŞ GİBİ GÖRÜNÜYOR. ACIMIYOR.İLİŞKİYE ZARARI YOK.BİR SÜRE SONRA O JELATİN GİBİ DERİ SOYULUYOR.TEKRAR AYNISI DEVAM EDİYOR.1 YIL GİBİ BİR ZAMANDIR DEVAM EDİYOR.İLERİDE NE OLUR.?BİLEMİYORUM.CİLDİYEYE VE ÜROLOJİYE GİTTİM. VERİLEN KREMLER FAYDA ETMEDİ ENDİŞELİYİM. NE YAPMAM LAZIM. TEŞEKKÜRLER.

Cevap

Penis üzerinde noktacık sivilce

51 yorum “Penisde deri soyulması

  1. Ferhat

    ACİL YARDIM LÜTFEN!!!

    Hocam benim problemim ilk munasebtten sonra ikinci munasebtte iktidarsızlık yok ama baş kısmı ağrıdığından dolayı yetersiz kalıyorum ve ikinci seferde başarısız oluyorum. Bu büyük bir problem benim için sünnet olmadan önce penisim kapalı penisti yani normal değildi. Baş kısmını sünnet olana kadar hiç görmedim ve sünnet olurken sünnetci onu açmak için eliyle zorladı sünnetcide sağlıkcı degildi Ondan olmuş olabilir diye düşünüyorm pansumanımda geç söküldü ve baş kısmında kararma ve normal rengi karışık bir hal içinde itici duruyo partnerimin benden soğumasını tetikliyor sizce ne yapmalıyım tavsiyelerinize ihtiyacm var bu konuyu bir siz açıyorum efendim cevaplarsanız sevinirm saygılarımla.

    • yaşnız kaç bu durum sürekli vamrıydı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.