Peniste Ağrı

Hocam öncelikle iyi günler ve başarılı çalışmalar dilerim.Lavabo ihtiyacımı giderdikten hemen sonra banyoya girdim.duşun altında vücudumu ıslattıktan hemen sonra ilk olarak penis bölgesini şampuan ile yıkamaya başladım ve aniden penisimin içinde müthiş bir yanma oldu.iki gündür bu ağrı devam ediyor.penisime dokunduğumda yürüdüğümde ve idrarımı yaptığımda bu ağrı çok daha fazlalaşıyor.sizce penisimin içine şampuan köpüğü kaçmış olabilirmi , yoksa başka bir rahatsızlığın belirtisimi bu ?
İlgileriniz ve hizmetlerinizden ötürü şükranlarımı sunarım…

Cevap

Peniste tahriş; sık yapılan ve zorlayıcı mastürbasyonlardan sonra bu şikâyetler ortaya çıkabiliyor. Peniste ağrı görülüyor. Şayet sizde de geçmişte böyle bir hikâye varsa, büyük ihtimale sebep budur. Bu durumda mastürbasyonu biraz azaltmalısınız ve bir düzene sokmalısınız. Ayrıca penis ve yapısı hassas olduğu için bu organa nazik yaklaşımda bulunmalısınız.
Şikâyetlerinizi biraz zamana bırakın. Bu şikâyetler zamanla kendiliğinden geçmesi lazım. Geçmiyorsa tahriş giderici ve şikâyetlerinizi giderecek bir tedavi için üroloji uzmanına başvurunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.