Yardım-Üye

Online doktora sor sitesinin nasıl çalıştığı hakkında kısaca bir bilgi vermek istiyorum sitemiz doktorlarımıza soru sorabileceğiniz ve gerekli konularda bilgiler alabileceğiniz online sağlık sitesidir. bu sistemden yararlanmak tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir durumdur. bu site hiç bir zaman sizden bir karşılık beklememektedir. burada yapmanız gereken sadece sorunuzu sormak ve sorarken girmiş olduğunuz mail adresini takip etmektir. soru sorduktan sonra sorunuz onaylandığında size bir mail gelecektir. Bu maili aldıkdan 3-5 dakika sonrada o soruya en uygun cevap gelecektir.

Mail gelir gelmez gönderilen linke girerseniz bazen cevabı göremeyebilirsiniz. o yüzden nerde benim cevabım diye tekrar mesaj göndermenize gerek yoktur soru yayınlandıktan sonra mutlaka bir cevap verilecektir. o yüzden biraz sabırlı olmak gerekiyor. zaten sorunuz yayındaysa en faza 5 dakika sonra  cevapta yayına girecektir.

bunun dışında sorunuzla ilgili ek bilgi girmek teşekkür etmek veya yeni birşeyeler eklemek isterseniz yeni konu açmanıza gerek yok. sorunuzun altında bulunan yorum bölümünden ekleme yapmanız yeterli olacaktır. bu sayede sorunuza daha çabuk cevap verilecek yeniden düzenleme yapmaya gerek kalmayacaktır. bu konuyu tekrar olarak söylemek isterim sorunuza yeni birşey eklemek için yeni soru sormayın sorduğunuz konunun altında ki yorum bölümünden ekleme yapmanız yeterli olacaktır.

şimdi gelelim nasıl soru sorulacağına

sitemizde iki şekilde soru sorabilirsiniz

1-Sizinle benzer şikeyatlere sahip bir kişinin sormuş olduğu sorunun altında bulunan yorum bölümünden adınız (gerçek isminiz şart değil ) mail adresiniz (mail adresinizi doğru yazın sorunuz onaylandığında bu mail adresine onay maili geliyor.) ve sorunuzu yazın gönderin .bu sayede bu soru bize daha çabuk ulaşacak ve yayınlanması yanıtlanması daha kısa sürecektir.

o yüzden soru sorarken genel olarak bunu tercih etmenizi öneririm

2 – Soru sormak için ikinci yöntem ise sitenin yukarısında bulunan online doktora sor bölümünden veya sağ üst köşede bulunan doktor resimine     tıklayarak soru sormaktır.bu yöntemde de yine  adınız(gerçek isminiz şart değil ) mail adresiniz(mail adresinizi doğru yazın sorunuz onaylandığında bu mail adresine onay maili geliyor.) sorununuzun başlığı (sorunuzun genel olarak ne ile ilgili olduğu hakkında kısa bir başlık) ve son olarak sorunuzu (sorunuzu ayrıntılı ve türkçe yazım kurallarına uygun olarak küçük harfle  yazın ve lütfen türkçemize saygı gösterin) yazın. sonra sorunun altında bulunan 

Sonra gönder tuşuna basın ve sorunuzu gönderin. bunları yaptıktan sonra sorunuz en kısa zamanda düzenlenip sitemizde yayınlanacak ve 5 dakika ile 24 saat arasında  cevap verilecektir.

sizde biliyorsunuz ki bu sitede binlerce soru sorulup cevaplar veriliyor o yüzden bazı soruların yayınlanması cevaplanması zaman alıyor hatta  bazı sorular cevapsız kalabiliyor. o yüzden bu konua da bize anlayış göstereceğinizi düşünüyor size hep sağlıklı günler diliyoruz.

bizi arkadaşlarınıza tavsiye edebilir sitemiz hakkında ki görüşlerinizi buradan yazabilirsiniz

Sitemize hiç bir ücret ödemden üye olabilir böylece daha rahat ve kolay şekilde soru sorabilir sorularınızı takip edebilir diğer sorulan sorulara daha pratik bakabilirsiniz.

Sitemize üyelik ücretsiz olup sadece mail adresinizi doğru yazarak şifrenizi almanız yeterli olacaktır

Sisteme üye olmak için aşağıda ki linke tıklayın
http://www.saglikekibi.com/deva/wp-login.php?action=register

Online Doktora sor